Дали Северина вака облечена излезе од дома?

Северина која веќе некое време се почесто привлекува внимание со необичните стајлинзи, сега очигледно во недостаток на инспирација, а во желба да изгледа уникатно, имала само катастрофален обид да изгледа “скапо“ облечена.Кога ќе се појави дотерана и убава, фановите на Северина не штедат позитивни коментари и пофалби за нејзиниот изглед. Но, затоа пак, кога ја видоа во ова издание, не штедеа негативни коментари и критики.
„Севе, имаш ли ти дома огледало?“
„Сериозно вака облечена си излегла од дома?“
„Да му дадеш отказ на стилистот или прати го во установа, очигледно не е нормален!“
Ова се само дел од коментарите.
Проценете сами дали Северина со овој стајлинг заслужи низа критики.
Кога ќе се појави дотерана и убава, фановите на Северина не штедат позитивни коментари и пофалби за нејзиниот изглед. Но, затоа пак, кога ја видоа

Пронајдете не на следниве мрежи: