Џастин Бибер ГИ ЗБУДАЛЕ тинејџерките: Погледнете го неговиот стриптиз!

Loading...

Се слушаа врескања, воскликнувања, девојките паѓале во транс, а шокираната водителка си ја покрила устата.Пејачот Џастин Бибер беше исвиркан на „Фешн Рок“ фестивалот, кога се обидел да ја најави својата колешка Рита Ора. Изреволтиран, тој одлучил на девојчињата во публиката да им приреди вистинско шоу.
„Не се чувствувам пријатно кога ги носам боксерките. Зарем не е тоа кул?“, рекол Бибер и пред да добие одговор, почнал да се соблекува.

„Подобро ли е сега?, прашал тој.
Пејачот Џастин Бибер беше исвиркан на „Фешн Рок“ фестивалот, кога се обидел да ја најави својата колешка Рита Ора. Изреволтиран, тој од

loading...
Loading...