Џенифер Лоренс има две различни гради?

Loading...

Американската актерка Џенифер Лоренс иако навидум изгледа прекрасно и соврѓено, сепак таа има една маана за која неодамна изјави во јавноста.
Нејзините гради не се еднакви како сто всушност изгледаат, објавува Курир. Лоренс моментално заздравува од воспаление на белите дробови, па додека била во посета на својот доктор, ја забележала оваа физичка маана.
„Морав да направам рендгенско снимање на белите дробови и тогаш открив дека имам нееднакви гради. Тоа е единственото нешто што го видов на снимката. Мислам дека белите дробови ми беа во ред. Стоев пред докторите кои што ги гледаа снимките, па морав и нив да ги прашам дали градите ми се нееднакви“, изјавила актерката.Американската актерка Џенифер Лоренс иако навидум изгледа прекрасно и соврѓено, сепак таа има една маана за која неодамна изјави во јав

loading...