Дневен хороскоп 17.09.2014

Loading...

Дневен хороскоп 17.09.2014Овен
Можен е негативен одговор на ваш предлог. Но не е се изгубено. Можно е ненамерно да навредите некој од вашето семејство. Вишокот на енергија насочете го кон важни работи.
Бик
Овој ден е поволен за љубов. Можно е и психичко спокојство. Но и интересно патување. Ако возите бидете внимателни на патиштата. Можна е средба со човек кој ќе има интересен бизнис предлог.
Близнаци
Ве очекуваат нови познанства или обновување на старите. Не е исклучено вашата комуникативност да има позитивно влијание! Треба да се воздржите од патувања. На крајот на денот ве очекува пријатно изненадување.

 
Рак
Ослободете се од сите неверодостојни врски и непотребни обврски. Голема е веројатноста дека денес ве очекува тежок разговор. Не се препорачуваат патувања. Финансиските загуби ќе продолжат.
Лав
Сакате сите проблеми да ги решите одендаш но тоа не е можно. Можно е да имате интересна посета од стар пријател. Денеска ќе сакате да бидете популарни и лудо да се забавувате.
Девица
Ако некому му погрешивте замолете го да ви прости. Денес уживајте во природата па затоа отидете на прошетка во парк или пак на планина.

 
Вага
Стабилизација во односите со саканата личност. Бидете објективни и духовите, побарајте помош и од пријател. Одличен ден за прошетка и патување. Успех на сите полиња!
Скорпија
Пред вас денес е тежок избор. Денот не е погоден за комуникација. Тешко ќе стигнувате до успехот. Во втората половина од денот ќе бидете заморни и со мала самодоверба.
Стрелец
Ве очекува средба со стара љубов. Негативните околности ќе ве спречат да ги спроведете вашите замисли. Пожелно е денот да го поминете во семејниот круг.

 
Јарец
Потрудете се да го сочувате душевниот мир. Бидете подготвени да слушнете лоша вест. Зачувајте ја самодовербата и воздржаноста. Може да се почувствувате поразени од животните настани.
Водолија
Ѕвездите порачуваат жените да се откажат од нови познанства и промена на имиџот- периодот не е погоден за тоа. Понекогаш победата е полоша од пораз! Посветете му внимание на своето здравје! Започнете да вежбате.
Риби
Можна е кавга со саканата личност, но нема долго да трае и нема да ги расипе односите. Задржете го здравиот разум и не се спротивставувајте на се. Денот е поволен за кратко патување. Овен
Можен е негативен одговор на ваш предлог. Но не е се изгубено. Можно е ненамерно да навредите некој од вашето семејст

loading...
Loading...