Дневен хороскоп 18.09.2014

Loading...

Овен 
Односите со саканата личност нема да бидат доволно длабоки. Не треба да очекувате поддрша и разбирање од други сметајте само на себе. 
Бик
Врската ви е толку хармонична што имате чувство дека пријатели не ви се потребни. Но запрашајте се дали сте во право? Пријателите можеби нема да бидат тука кога ќе ви требаат. Обидете се со едноставни решенија. 
Близнаци
Можни се лажни ветувања и измами. Може да добиете лошо известување. Претчувствата нема да ви бидат залудни. 

 
Рак
Денес може да ја изгубите довербата во себе и ќе имате чувство дека немате никој покрај вас. Но, може да излезете како победник од сите расправии. 
Лав
Денес нема да може да ги надминете пречките на патот. Мора да бидете претпазливи и внимателно да го бирате секој свој иден чекор. 
Девица
Денес не им одавајте големо внимание на критиките упатени кон вас. Но, размислете малку дали сте безгрешни како што мислите. Ќе бидете расеани. 

 
Вага
Многу Ваги чусвтвуваат дека среќата е далеку од нив. Но, конечно семејните односи ќе дојдат во ред. Ќе добиете важна информација. 
Скорпија
Започнува убав период за вас. Од друга страна ве очекува финансиска добивка но и многу нови и интересни познанства. 
Стрелец
Реалниот поглед на настаните ќе ви овозможи избрзано да постапувате. Можна е финансиска добивка. Одличен ден за нови договори. 

 
Јарец
Денес ќе немате доверба во никого. Ќе се чувствувате напнати. Ѕвездите ви препорачуваат да не се натрупувате со проблеми. 
Водолија
Можен е голем скандал или пак прекинување на односите со стар партнер. Но, поволен ден за зацртаните планови конечно да се остварат. 
Риби
Денес ќе бидете особено раздразливи. На работното место ве очекуваат сериозни конфликти кои засега според вас немаат решение. 
 Овен 
Односите со саканата личност нема да бидат доволно длабоки. Не треба да очекувате поддрша и разбирање од други

loading...
Loading...