Фото: Аделина во жешки панталончиња и разголен задник на државниот концерт!

Loading...

Можеби никој не очекуваше ваков настап на прославата на државниот празник, но во секој случај добро дојдеАтрактивната Аделина Тахири ги збуни присутните на синоќешната прослава за Денот на независноста. Македонската пејачка со албанско потекло се појави во секси издание – кратки панталончиња, високи потпетици и голо стомаче.
Можеби никој не очекуваше ваков настап на прославата на државниот празник, но во секој случај добро дојде.
Повеќе на ТЗМ.МКАтрактивната Аделина Тахири ги збуни присутните на синоќешната прослава за Денот на независно

loading...
Loading...