Фото: Демолирана арената „Филип Втори“: Балистите искршија сѐ што им се најде на пат!

Навивачите на новиот освојувач на Купот, Шкендија вечерва направија пустош на Националната Арена „Филип Втори”, откако искршија се што им се

Пронајдете не на следниве мрежи: