Фото: Каде е раката на Ким?!

Loading...

Контроверзната старлета Ким Кардашијан заедно со нејзината љубов Кание Вест се појави на Мет Галата во Њујорк. 
Штом се појави таа веднаш стана мета на исмејување и негативни коментари пред се поради нејзината енормна проширеност во телото поради бременоста и поради лошиот избор на фустан од нејзината колекција. 
На една од многуте фотографии кои се проширија на Интернет, многумина се прашуваат „Каде е раката на Ким“?!
 Контроверзната старлета Ким Кардашијан заедно со нејзината љубов Кание Вест се појави на Мет Галата во Њујорк. 

loading...
Loading...