Фото: Карлеуша повторно го сврте вниманието на јавноста кон себе

Loading...

Атрактивната Јелена Карлеуша е подготвена на многу работи само за да го сврти вниманието на јавноста кон себе.
За познатата пејачка очигледно дека спортската и високата мода одат заедно. Следејќи го примерот на многу светски ѕвезди таа се појави облечена во тренерка, во комбинација со високи потпетици.
Облечена во сини „Адидас” тренерки и смешни „Шанел” чизми на полна пета таа успеа во целта, го привлече вниманието на српските медиуми.
Дали ова ќе биде нов стил на облекување на пејачката, или пак само една модна грешка?!
Атрактивната Јелена Карлеуша е подготвена на многу работи само за да го сврти вниманието на јавноста кон себе.

loading...
Loading...