Фото: Оваа холивудска убавица се запоти на незгодно место!

Loading...

Актерката Миша Бартон иако не се појавува често на црвениот тепих, со својата појава секогаш знае да не изненади и да ги пополни жолтите таблоиди. Иако се потруди на германскиот настан „Late night Shopping“ да изгледа посериозно и средено, сигурно се покаја откако ги виде своите фотографии подоцна.
Топлото време во комбинација со нејзиниот тесен темнозелен фустан и очигледно зголемениот број на килограми, придонесе Миша да испоти под градите.
Со оваа таа уште еднаш реши да ги наполни жолтите таблоиди и да биде мета на коментирање. 
Иако се потруди на германскиот настан „Late night Shopping“ да изгледа посериозно и средено, сигурно се покаја откако ги виде своите фо

loading...
Loading...