Фото: Што откри Наташа Беквалац на Ибица?

Loading...

Наташа Беквалац ужива на Ибица, а воедно постигнува и да се опушти во друштво на својата сестра, зетот и другарките, кои и помагаат да заврши со крајот на снимањето на спотот за песната „Kraljica novih ljubavi“.
Редовно на нејзините профили на социјалните мрежи, имаме прилика да видиме дел од нејзините фотографии, а овој пат погледот е повеќе од одличен – жешката Наташа во златни бикини позира на плажа. Она што таа го откри на Ибица ќе ви се врежи во мислите.
Морате да признаете дека одамна не била толку згодна, а Ибица и тоа како и годи.
Наташа Беквалац ужива на Ибица, а воедно постигнува и да се опушти во друштво на својата сестра, зетот и другарките, к

loading...
Loading...