Фото:Нова колекција на костими за капење 2013

Тропските горештини ни го носат мирисот на летото и нè потсетуваат дека на прагот е сезоната на плажите. За непречено да уживате во текот на очекуваното релаксирачко лето, неопходно е при рака да имате атрактивен костим за капење во кој ќе изгледате модерно, а ќе се чувствувате комфорно. Погледнете ја новата колекција на Golden Point, која носи разиграни бои, ја истакнува вашата линија, и пред се ви носи удобност. Запливајте како вистинска божица! 
Повеќе на ТЗМ.МКТропските горештини ни го носат мирисот на летото и нè потсетуваат дека на прагот е сезоната на плажите. За

Пронајдете не на следниве мрежи: