Фото+Видео: Позната холивудска актерка ќе настрадаше во страшна сообраќајка со својата ќеркичка!

Loading...

Позната холивудска актерка ќе настрадаше во страшна сообраќајка заедно со својата ќеркичка додека се возела на веспа. Станува збор за холивудската актерка Гвинет Палтроу која е фатена како прави прекршок со камерата на еден минувач, а воедно и ќе настрадала во сообраќајна несреќа додека на веспа ја возела својата деветгодишна ќерка. 
Случаен минувач со својата камера го забележал целиот момент. Гвинет со својата веспа влетала пред училишниот автобус и за милиметар избегнала несреќа која можела неа и нејзината ќерка да ги чини живот. 
Нејзиниот сопруг Крис Мартин, фронтменот на групата „Колдплеј“ и синот Мосес се возеле зад нив на веспа. 
Станува збор за холивудската актерка Гвинет Палтроу која е фатена како прави прекршок со камерата на еден минувач, а воедно и ќе настрадала во сооб

loading...
Loading...