Хисар даде отчет, ќе се покаете ако не сте летувале со нив!

Loading...

Помина уште една успешна летна приказна на Хисар Травел, компанија која е една од најуспешните во нашата земја.Со цел да покажат како изгледа кога летувате со нив, дечките од Хисар снимија провокативно видео за нашиот портал на кое ќе ги видите сите лудории кои се случуваа на Закинтос.
Нивните успеси досега не можат да се според со тие од оваа година бидејќи ги надминаа сите рекорди. Во летната шема се приклучи еден од нашите најдобри естрадни новинари, Ване Маркоски, новинарот кој се погрижи целата приказна за летниот одмор да биде едно пријатно сеќавање и желба за во година повторно да патувате и уживате со нив.

Дополнително, Тони Зен ја креваше атомосферата на Закинтос до точка на вриење со својата музика, но и шоу програма која ја изведуваше заедно со тимот на Хисар.
Дел од случувањата можевте да ги погледнете во емисијата „24 Ексклузив“ на Телевизија 24 Вести, но еве премиерно кај нас го гледате најдоброто од ова лето. Уживајте во видеото!
Г.М.Со цел да покажат како изгледа кога летувате со нив, дечките од Хисар снимија провокативно видео за нашиот п

loading...
Loading...