Ѝ ГО ИСЕКЛА СТОМАКОТ НА ТРУДНИЦА и го извадила бебето – Незапамтен злочин

Неколку часа после овој стравичен напад во Колорадо се јавила 34 годишна жена која дошла со мртвото бебе и која тврдела дека имала абортус. Излезе дека таа направила свиреп злочин.Американската полција го испитува монструозниот злочин кој се случи во Колорадо, кога на една бремена жена, засега неименувана женска личност и го исекла стомакот и го извадила нероденото бебе од таму.
Според пишувањата на американските медиуми, 26-годишната жена која била во седми месец била нападната и избодена со нож.
Неколку часа после овој стравичен напад во Колорадо се јавила 34 годишна жена која дошла со мртвото бебе и која тврдела дека имала абортус. Откако стигнала во болницата таа била уапсена.
Од друга страна лекарите успеале да и го спасат животот на нападнатата жена која моментално заздравува во болница.

Мотивите за овој злочин не се познати.
Погледнете го видеото:
Американската полција го испитува монструозниот злочин кој се случи во Колорадо, кога на една бремена жена, засега неименувана женска личност и го

Пронајдете не на следниве мрежи: