И српските навивачи ни се потсмеваат: Фиромјаниве само едно исто коментираат…

„Војна“ се води на официјалниот фан пејџ на Фејсбук на ФИБА, каде нашите фанови со огромни критики кон ФИБА укажуваат на неправдата кон нашата репрезентација на мечот со Црна Гора во завршните моменти.Овој пост на српски навивач беше поставен на линк на официјалната фејсбук фан страна „Евробаскет 2013“, официјален фејсбук канал, кој известува за евробаскетот во Словенија, наидовме на многу „воинствени коментари“, па се решивме да споделиме во јавноста еден доста интересен, од страна на српски навивач.
EuroBasket 2013 (Facebook)Овој пост на српски навивач беше поставен на линк на официјалната фејсбук фан страна „Евробаскет 2013“, оф

Пронајдете не на следниве мрежи: