Имате тенка коса? Еве како да направите ГЛАМУРОЗНО репче!

Loading...

Сите знаеме да врземе обично репче, но тоа не изгледа воопшто гламурозно. Еве како вашето да биде совршено!Ви смета пуштена коса? Но имате тенко влакно и кога ќе ја соберете косата, лесно ви се растура?
Направете го ова и ќе имате фризура за секоја прилика.
Ќе ви треба малку повеќе време за да го направите, но резултатот е совршен!
Погледнете го видеото:Ви смета пуштена коса? Но имате тенко влакно и кога ќе ја соберете косата, лесно ви се растура?
Направете го ова и ќе имате фризура за секо

loading...