Исчезна 24-годишна девојка од Аеродром

Loading...

Вчеравечер во 23.00 часот во ПС Аеродром Н.Т. (50) од Скопје  пријавила дека на 29 август од 21.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила нејзината ќерка Х.Т.(24).Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

loading...