Исповед на девојка: Била дел од оргија во која учествувале 30 луѓе

Луиза Зисман откри дека спиела и со мажи и со жени во секс клубовите низ Лондон и дека била дел од оргија во која учествувале 30 луѓе.Иако веќе не се натпреварува во реалното шоу The Apprentice, Луиза Зисман (25) добро знае како да го привлече вниманието на јавноста врз себе.
– Ако прошетате наоколу, ќе видите дека луѓето имаат секс по собите. Понекогаш тоа се парови, понекогаш жени, а понекогаш и по 8, 9, 10 луѓе во групен секс, изјави бринетата зборувајќи за ноќните клубови кои, според нејзините зборови, се полни со британски фудбалери, актери и политичари.
 Невиноста ја изгубила на 15 години, не жали за тоа и не крие дека била во врска со својот оженет шеф Џеј Едмондс.
Парот живееше заедно во Дерби, каде Луиза се пресели од Лондон и Џеј секогаш ја лажеше дека во викендите ја посетува својата мајка или децата, но Луиза наскоро, преку негова пријателка дозна дека е женет.Иако веќе не се натпреварува во реалното шоу The Apprentice, Луиза Зисман (25) добро знае како да го привлече вниманието на јавноста врз себе.

Пронајдете не на следниве мрежи: