ИЗГЛЕДА МНОГУ СЕ БРЗАЛА: Ким си се прошета без гаќички

Loading...

Познатата старлета Ким Кардашијан секогаш остава простор за фантазирање.Дури и кога изглегува надвор во најобична гардероба, таа сака да биде фотографирана и да се зборува за неа.Наизглед обичната црна комбинација, не изгледала како нешто што би било од интерес на магазините и љубителите на трачеви, се додека не се свртела од позади… Ни хеланките не се повеќе она што беа.
Секако дека таа била во брзање да остави нешто во автомобилот, па заборавила да облече гаќи. 
Погледнете и самите…

Наизглед обичната црна комбинација, не изгледала како нешто што би било од интерес на магазините и љубителите на трачеви, се додека не се свртела о

loading...
Loading...