Ја избодел со нож мајката на 14-годишно девојче зашто не ја одобрувала нивната врска

Војник од Пенсилванија е осуден за убиство од прв степен во петокот откако ја убил мајката на својата 14-годишна девојка.22-годишниот Кејлеб Барнс ја избодел до смрт 54-годишната мајка на девојчето, откако таа го пријавила во полиција и како доказ го покажала и изводот од матичната книга на родените на девојчето.
Тој признал дека спиел со девојчето, но се изјаснил како невин.
„Едноставно, морав да го сторам вистинското нешто“, се изјаснил монструмот.
Тој се соочува со смртна казна.22-годишниот Кејлеб Барнс ја избодел до смрт 54-годишната мајка на девојчето,

Пронајдете не на следниве мрежи: