К-15: Легендарно интервју со Џон Крокодилов

Loading...

Легендарните К-15 се секогаш тука за да не насмеат до солзи, а ние за вас денес го избравме малку подзаборавеното интервју на Миле Паника со популарниот Џон Крокодилов (Цацко).
Видеово дефинитивно заслужува да го погледнете и да ви го разубави денот. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Легендарните К-15 се секогаш тука за да не насмеат до солзи, а ние за вас денес го избравме малку подзаборавеното инте

loading...