Како да подготвите љубовен напиток?

Ако сакате да го изненадите вашиот партнер и да направите еден убав љубовен напиток, потребни ви се помалку од 5 минути.Подготовка: 
Полoвина чаша цеден  цитрон
Половина чаша сок од јаболко
Цимет
Едно ванила стапче
 
Добро измешајте го циметот со сокот од јаболко и цитронот. Ставете го во чаша и украсете го со стапче од ванила. Среќно!Подготовка: 
Полoвина чаша цеден  цитрон
Половина чаша сок од јаболко
Цимет
Едно ванила

Пронајдете не на следниве мрежи: