Каков рефлекс! Она што го стори манекенкава, ѝ обезбеди сигурна слава!

Манекенките секогаш се трудат да го совладаат „идеалното одење по писта“, кое во шоуто „Следен топ модел на Америај“ се третира како древна вештина која се учи со години, па реално тие немаат многу простор за искажување на какви било вештии на пистата, освен одењето.Но, од време- на време, ќе се појави манекенка која добива можност да го импресионира светот.
Една од нив е една младата дама која во текот на целосната концентрација на тоа да не се сопне одејќи на високите потпетици, да изгледа убаво пред камерите и да лебди грациозно по пистата, успеа во секунда да реагира и да ја фати обетката која и се лизна од увото.
Како тоа изгледаше погледнете на снимката.Но, од време- на време, ќе се појави манекенка која добива можност да го импресионира светот.
Една од нив е една младата дама која во текот

Пронајдете не на следниве мрежи: