Клое Кардашијан го избркала Ламар Одом од дома, сега тој се води како исчезнат!!!

Шокантна сторија доаѓа од САД каде медиумите пренесуваат дека играчот на ЛА Клиперс, Ламар Одом исчезнал.Американските медиуми пренесуваат дека Одом веќе три дена го нема и никој нема никакви информации за тоа каде е поранешната ѕвезда на Лејкерси.
33-годишниот кошаркар наводно имал проблеми со алкохолот во последно време, па американските медиуми пренесуваат за сторијата меѓу него и неговата сопруга Клое Кардањијан, која вели дека наводно пред три дена кошаркарот бил избркан од дома од страна на својата сопруга поради тоа што конзумирал дрога.
Од тој ден веќе никој не знае каде е Ламар Одом и тој се води моментално за исчезнат.
Инаку, во минатото Одом беше суспендиран од страна на НБА на цели осум месеци, поради користење на дрога.Американските медиуми пренесуваат дека Одом веќе три дена го нема и никој нема никакви информации за тоа каде е поране

Пронајдете не на следниве мрежи: