Кофеинско смути: Здрава замена за кафе!

За сите страсни  љубители на кафе. Идеална  здрава замена за кафетоЗапочнете го  денот на малку  поинаков, здрав начин но сепак со незаменливиот мирис на вашиот омилен пијалок- кафето.
Состојки:
Состојки:
1 голема лажица цимет
1 банана
1 шолја јогурт од ванила
1 шолја кафе
Сите состојки  ставете ги  во  блендер. Матете додека не добиете еднолична смеса. Сипете во чаша и  уживајте во  вашето  кофеинско смути.Започнете го  денот на малку  поинаков, здрав начин но сепак со незаменливиот мирис на вашиот омилен пијалок- кафето.
Состојки:

Пронајдете не на следниве мрежи: