ЛУДОСТ: Голманот на Вест Хем го нападна Балотели!

Loading...

Голманот Адријан реши да му се спротивстави на Балотели. Во моментите кога неговиот тим губеше со 0-2 на гостувањето кај Вест Хем, Марио Балотели остро стартуваше врз противничкиот голман Адријан, кој му покажа „заби“ на напаѓачот на Ливерпул. Но, на крај сепак се предомисли и Балотели се спаси…
Погледнете.

 
Во моментите кога неговиот тим губеше со 0-2 на гостувањето кај Вест Хем, Марио Балотели остро стартуваше врз противничкиот голман Адријан, кој му

loading...
Loading...