МАЖИТЕ НЕ САКААТ ЖЕНСКИ ТРИКОВИ: Ова ги остава без здив!

Loading...

Во играта на заведувањето, жените користат цел арсенал од трикови и тактики, но мажите всушност паѓаат на други работи…1. Ненашминкана
Мажите сакаат природна убавина. Се ижаснуваат кога ќе видат на вашето лице тон шминка.
2. Неусогласена долна облека
Прслуче во една, а гаќички во друга боја? Тоа ги возбудува, бидејќи открива дека не сте се подготвувале за секс, а сепак сте завршиле во кревет.
3. Смисла за хумор
Мажите сакаат девојки кои знаат да се шегуваат и се смејат од срце.
4. Облини
Не морате да имате стомачни мускули – мажите сакаат малку мевце.
5. Интелигенција и отвореност
Секогаш паѓаат на девојки кои се самоуверени, мудри и не се плашат да го кажат тоа што го сакаат.
6. Несредена коса
Мажите сакаат кога косата не е целосно средена и кога таа слободно паѓа на вашето лице.
7. Контакт со очите
За нив нема ништо посекси од жена која гледа право во очи. Таквиот поглед открива дека не сте срамежливи, а мажите сакаат жени кои преземаат иницијатива…1. Ненашминкана
Мажите сакаат природна убавина. Се ижаснуваат кога ќе видат на вашето лице тон шминка.
2.

loading...
Loading...