Момче се издрогира во автобус полн со патници. Следуваше нешто НЕОЧЕКУВАНО!

Loading...

Полицијата од Пенсилванија објави снимка на својот Фејсбук профил на која се гледа како луѓето спасуваат момче кое во вената си вбризга хероин.На вознемирувачката снимка која е снимена од страна на сигурносните камери во автобусот, прикажан е Мајкл Мини (25) кој е окружен со патници и кој среде бел ден вбризга хероин во вена.
Во еден момент му се заврте и падна на подот од автобусот. Патниците веднаш повикале помош. 
Погледнете го видеото:На вознемирувачката снимка која е снимена од страна на сигурносните камери во автобусот, прикажан е Мајкл Мини (25) кој е окружен со патници и кој

loading...
Loading...