Морбидно силување во Крива паланка

Вчера попладне во 16 часот во Полицијата во Крива Паланка, 63-годишната С.К. од селото Луке, кривопаланечко, пријавила дека претходниот ден околу 01 часот во нејзината куќа, 44-годишниот Ѓ.Д. од истото село ја силувал.Сторителот, откако насилно ги искршил катанците од споредната врата од куќата, влегол во собата каде спиела, ја удрил во пределот на главата, а потоа извршил обљуба над истата и го напуштил местото на настанот.
Се преземаат мерки за пронаоѓање на монструмоти за целосно расчистување на случајот.Сторителот, откако насилно ги искршил катанците од споредната врата од куќата, влегол во собата каде спиела, ја удрил во пределот на главата, а пот

Пронајдете не на следниве мрежи: