МОРНИЧАВО: Се појави ДУХ на сликата од несреќата во САД!

На почетокот на неделава се случи фатална сообраќајна несреќа во Кентаки, каде загина возач на мотор.Возач на камион кој се нашол во близина ја сликал несреќата, која набрзо стана вирална по она што се гледа на неа, објави CNN.
Тој ја објави сликата на својот профил на Фејсбук:

Имено, на сликата јасно се гледа сенка во облик на човек која лебди над загинатото тело.
Луѓето веруваат дека сенката е духот на мотоциклистот што загинал во сообраќајката.
Возач на камион кој се нашол во близина ја сликал несреќата, која набрзо стана вирална по она што се гледа на неа, објави

Пронајдете не на следниве мрежи: