На Маријана Станојковска и се крена фустанчето

Започна шоуто „Танц со sвездите“. Дел од  ова шоу е и нашата сексапилна водителка Маријана Станојковска. Среќата  да заигра со оваа убавица ја имаше танчерот Илија Карадакоски кој на почетокот на ова шоу имаше само една желба, партнерката да биде убава, згодна и талентирана. Илија и Маријана танцуваа „Виенски валцер“ и се претставија во одлично светло. Ние им посакуваме многу среќа и успех, а на вас ви препорачуваме да го погледнете видеото. 
Маријана Станојковска е мошне популарна на фејсбук, таа на  својот профил  има повеќе од 5.150 луѓе кои ја следат. Доколку сакате да ја следните Маријана тоа можете да го направите  на следниот (линк) 
Започна шоуто „Танц со sвездите“. Дел од  ова шоу е и нашата сексапилна водителка Маријана Станојковс

Пронајдете не на следниве мрежи: