НАЈСМЕШНОТО ВИДЕО кое ќе го погледнете денес: И кокошките киваат, еве како тоа изгледа

Видео во кое можете да видите и чуете како звучи кога кокошката ќе „извади“ едно гласно „АПЧИХА“ ќе ви го разубави денот.Оваа снимка од 2012 неодамна стана вирално па преку милион ипол луѓе кликнале да видат како изгледа кога кива кокошка.
Накострешено домашно животно привлече големо внимание на социјалните мрежи и стана вистински хит.
– Никој не може да ве подготви за ова – е само еден од коментарите на воодушевените луѓе кои го погледнало видеото.
Погледнете сега како изгледа кога кива кокошка. Наздравје!  

Оваа снимка од 2012 неодамна стана вирално па преку милион ипол луѓе кликнале да видат како изгледа кога кива кокошка.
Накострешено домашно

Пронајдете не на следниве мрежи: