Нов хит на youtube – Сигурно ќе го запаметите неговото име

Loading...

Деновиве на youtube се појави следново видео, кое за само неколку дена собра повеќе од милион прегледи. Станува збор за репортер на една локална американска телевизија кој не може да го изговори своето име без да ја наведне главата. Погледнете го ова урнебесно видео кое е компилација од десетици завршни моменти од репортажите на Алмодовар.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Деновиве на youtube се појави следново видео, кое за само неколку дена собра повеќе од милион прегледи. Станува збор з

loading...