Оваа девојка ОТКРИВА ДЕТАЛИ за сите типови со кои имала СЕКС: „Мал и смрдлив“, „Врескање во грмушка“…

Loading...

Кожата памтеи, но паметат и жените. Посебно ако може да се суди по оваа исповест на една млада дама која открива какви биле сите типови со кои спиела во текот на своите 22 години.Ели
Ниту еден тип никогаш толку не се интересирал за мене и под притисок на врсниците ја изгубив невиноста со него. Бев глупава и не си го слушав срцето. Донесе перници на задното седиште од автомобилот за да ми биде полесно. Имав 17 години. Бев нервозна кога ме турна орално да го задоволам. Два пати имавме секс. Раскинавме кога дознав дека ме мами со уште две 15 годишни девојки.
Џастин
Се затрескав во Џастин во средно. Беше една година постар од мене. Бевме во врска скоро 6 месеци, тој им се фалеше на другарите, а јас негирам се до денешен ден.
Ејден
Смрдлив Европјанец со мал пенис. Најпрво ме задоволи со прст и мислев дека е подеднакво добар и со вистинскиот алат, но се разочарав и не го повторивме тоа. Се игнориравме еден со друг.
Мои
Беше роднина на еден мој пријател и веднаш се појави хемија. Беше одличен и за орален секс како и во оној другиот. И понатаму фантазирам за него кога мастурбирам.
Непознат
Мојот прв секс за една ноќ. Се запознавме во клуб, пијани. Почнавме да се сексаме во некоја грмушка, но случајно ми го стави во задникот и јас вреснав. Тој се извади од памет и раскинавме.
Рик
Беше манекен кога го запознав во тој истиот клуб, покрај грмушките. Беснееше бидејќи не е мој тип. Не се откажуваше, а навистина беше убав и на крајот имавме секс во хотелска соба, но не ми беше до тоа, па брзо заминав дома.
Габријел
Во мојата прва година од факултет се смував со тип на кој единствено му беше важно да се надува. Сексот беше „средна штета“ и на половина година забавување ми се смачија неговите комплекси врзани за физичкиот изглед. Едвај го прифати раскинувањето.

 

Родриго
Другарка ми ми го намести тврдејќи дека со него имала одличен оргазам, а јас никогаш немав свршено и сакав да пробам. После во еден камион, тоа беше вистинско разочарување.
Џон Џеј
Беше интересен, богат и паметен. Постојано се бакнувавме, а кога конечно имавме секс не ги соблече ни маицата ни боксерките. Кога го прашав зошто, ми одговори – едвај се познаваме.
Ден
Мојата прва љубов. Се запознавме во Вегас преку заеднички пријатели. Еден месец само се бакнувавме и конечно отидовме во стан кога официјално влеговме во врска. Дури подоцна ми призна дека сум му прва, а не го очекував тоа бидејќи доста долго издржа.
Ралф
Ралф ми беше најдобар пријател пред да го запознам Ден и страшно се палев на него. После неуспешниот обид за секс како и орален секс (не можеше да му се дигне) се истуширавме заедно и се смеевме за целата ситуација.
Повторно Ден
Имавме лошо раскинување и уште почудно преболување на целата врска, но со тоа само дополнително се повредивме еден со друг.
Арон
Со него се запознав на факултет и лажеше дека е една година постар, бидејќи беше помлад од мене. Имавме одлична хемија и секс пред да испланираме. После тоа се беше како што треба.Ели
Ниту еден тип никогаш толку не се интересирал за мене и под притисок на врсниците ја изгубив невиноста со него. Бев гл

loading...
Loading...