Озан од „Парампарче“ за првпат ја покажа девојката

Познатиот турски актер Бурак Тозкопаран кој ја игра улогата на Озан во серијата „Парампарче“ досега ја чуваше приватноста како змија нозете.На неговиот профил на Инстаграм редовно објавува нови фотографии, но се досега не ја покажал својата сакана.
Деновиве се шпекулира дека младата убавица со која е на една од последните фотографии не е позната личност, но потекнува од познато семејство во Турција.
Доколку се суди според тоа што во описот на фотографијата Озан стави едно срценце, претпоставките дека конечно реши да ја покаже избраничката, станаа поуверливи.
На неговиот профил на Инстаграм редовно објавува нови фотографии, но се досега не ја покажал својата сакана.
Деновиве се шпекулира дека мла

Пронајдете не на следниве мрежи: