Папарацо: Сандра Африка со „најјак“ задник на српската естрада? Видео

Loading...

Сандра Продановиќ, или популарната „Сандра Африка“ ја тресе Српската естрада со нејзините провокативни спотови, се чини дека сите дилеми беа решени по „Папарацо“ потерата на која многу убаво се решија сите дилеми околу оваа провокативна девојка.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Сандра Продановиќ, или популарната „Сандра Африка“ ја тресе Српската естрада со нејзините провокативни спотови, се чини дека сите

loading...