Погледнете како би изгледале светските лепотици со БРАДА

Влакнестите жени никогаш не биле високо рангирани во конкуренцијата за убавина. Но, тогаш се појавува Кончита Вурст, минатогодишната победничка на Евровизија и покажала дека брадата може да биде интересен моден детал.
 Но додека брадата не стане апсолутен „must have“ сезона, ви нудиме интересно видео во кое можете да погледнете кои „модели“ на брада најдобро им прилегаат на Мадона, Опра Винфри, Мајли Сајрус, Кети Пери…Но додека брадата не стане апсолутен „must have“ сезона, ви нудиме интересно видео во кое можете да погледнете кои „модели“

Пронајдете не на следниве мрежи: