Полицијата пронајде тело на застрелан таксист!

Полицијата и Брзата помош можеа само да ја прогласат смртта на несреќниот возач.Во белградската населба Падинска скела, беше убиен таксист на Пинк такси. Телото е пронајдено во близина на автомобилот со марка „Алфа Ромео“.
„Тело на маж е пронајдено околу 20 часот и 15 минути“, потврдија извори од српската полиција за медиумите.
Првичните резултати на истрагата укажуваат дека таксистот е застрелан со повеќе куршуми испукани од огнено оружје.
Се очекуваат подетални информации…
Фото: ФејсбукВо белградската населба Падинска скела, беше убиен таксист на Пинк такси. Телото е пронајдено во близина на автомобилот со марка „Алфа Ромео&

Пронајдете не на следниве мрежи: