Повредено 24 годишно момче во познат ноќен клуб!

Нов инцидент во Србија, рането 24- годишно момче во познат ноќен клуб. непознат маж вчера во еден познат клуб со огнено оружје го рани Анднан (24) во десната потколеница, пренесуваат српските медиуми.Според неофицијалните информации од полицијата , станува збор за прострелна рана, а колку е таа сериозна се  уште не е познато. Момчето е префлено во болница каде му била укажана лекарска помош. Според неофицијалните информации од полицијата , станува збор за прострелна рана, а колку е таа сериозна се  уште не е познато. Момчето е преф

Пронајдете не на следниве мрежи: