Повторно шокира: Ова е видеото на кое Карлеуша е ноќна мора!

Видеото што може да го погледнете тука ЈК Мusic го тргна од You Tube, за целосно да не ги разочара фановите на Карлеуша.Српските медуми објавија како изгледа кога Карлеуша пее во живо, таа направи се што е можно да се тргне истото видео.
Имено, видеото што може да го погледнете тука ЈК го тргна од You Tube, за целосно да не ги разочара своите фанови. Притоа, на видеото може да погледнете како Јелена буквално се гуши додека се обидува па извлече некои високи тонови, но залудно.
Вознемирувачки е фактот што Карлеуша не може да испее своја песна, со оглед на тоа колку фалшира се прашуваме како воопшто ја снимила песната.
Затоа што таа најавува големи концерти, се надеваме барем дека добро ќе се подготви.
Погледнете го видеото на кое Јелена пее во живо  на TZM.MKСрпските медуми објавија како изгледа кога Карлеуша пее во живо, таа направи се што е можно да се тргне истото видео.
Имено, видеото што мо

Пронајдете не на следниве мрежи: