Познат адвокат ја претепал сопругата бидејќи го изневерила!

Loading...

Тој го претепал љубовникот на својата сопруга, откако ги фатил заедно во автомобил во близина на местото Кусановац, Хрватска. Почнал расправа со сопругата и почнал да удира по автомобилот, по што излегол љубовникот. Жената веднаш повикала полиција и Брза помош. 
Мажот бил уапсен и ќе одговара за обид за убиство, а љубовникот бил префрлен во болница. Почнал расправа со сопругата и почнал да удира по автомобилот, по што излегол љубовникот. Жената веднаш повикала полиција и Брза помош. 

loading...
Loading...