Рецепт: Како до совршена фејсбук слика

Loading...

Сакате совршена фејсбук слика но не знаете како да ја направите? Сакате многу лајкови но не успевате да ги добиете? Следете го нашиот рецепт и совршената фејсбук слика е загарантирана!
 
– Еден фин тоалет
 
– 4 килограми пудра
 
– 2 килограми маскара
 
– 1 килограм кармин
 
– 2 килограми руменило
 
– 5 машнички во косата
 
– Околу 4 чорапи во градникот
 
– По желба зачинете со фотошоп
 
 
 
Следете ги овие едноставни чекори и лајкот ќе биде сигурно ваш!
 
 
 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
 
 Сакате совршена фејсбук слика но не знаете како да ја н

loading...
Loading...