Саша Ковачевиќ ја раскина долгогодишната врска: Откриена причината зошто пукна љубовта!

Loading...

Познатиот пејач Саша Ковачевиќ  и  Јована Јоциќ, студентка од Белград, не се виделе полни два месеци. Поп ѕвездата почнал врска со Јована, нешто пред повеќе од 4 години, а изгледа  дека на нивата врска ѝ дошол крај.Како  што наведува колешката на Јована од факултет која што  сакала да остане анонимна, Саша решил да ја прекине врската бидејќи не може да поднесе да одржува односи на далечина.

Саша неодамна престојувал на Куба каде  се разголил за снимањето на спотот, покажувајќи го така своето  извајано тело. Снимил емотивни сцени со згодна Кубанка која ја соблекол на крај.Како  што наведува колешката на Јована од факултет која што  сакала да остане анонимна, Саша решил да ја прекине врската бидејќи не може

loading...