СЕ ОТВОРИ ЗА СТРАШНОТО ИСКУСТВО: Ме тераше да пијам солна киселина и…

Loading...

Триесет и тригодишна жена е пронајдена во шок и со повреди од „непознато потекло“ вчеравечер во околината на Добој, Босна и Херцеговина.Според првичните информации, се работи за вработена во Градската aдминистрација, која по укажаната помош во  болница, раскажала дека ја нападнал непознат маж облечен во бело и со маска на главата. Тој ја натерал да испие солна киселина и да скокне во река.
Полицијата сѐ уште го истражува случајот. Соседите велат дека се работи за мирно семејство и дека ниту нападнатата, ниту нејзиниот сопруг не се имале замерено меѓу себе, ни со некој друг.
Останува сомнежот дека жената е нападната токму поради нејзината работа во оделот за инвалидска заштита.Според првичните информации, се работи за вработена во Градската aдминистрација, која по укажаната помош во  болница, раскажала дека ја нападн

loading...