СЕКСИ Бугарка го „ЗАПАЛИ“ студиото: Габриела ги остави мажите без текст!

Габриела Пејчев, девојка која има бугарско потекло и е родена во Димитровград, ги воодушеви присутните во студиото на „Ѕвездите на Пинк“.Таа ги изведе песните „Пустите ме да га видим“ на Цеца Ражнатовиќ и „Ни на земљи, ни на небу“ на Гоца Тржан.
Посебно од неа беше задоволен водителот Милан Калиниќ, кој убавата Габриела ја замоли да му држи часови по бугарски јазик.
Погледнете ги видеата:
Таа ги изведе песните „Пустите ме да га видим“ на Цеца Ражнатовиќ и „Ни на земљи, ни на небу“ на Гоца Тржан.
Посебн

Пронајдете не на следниве мрежи: