Серена покажа дека е дама: Погледнете го нејзиниот победнички танц со Ноле!

Oвогодишната победничка на Вимблдон, Серена Вилијамс, ја покажа совршената фризура на свечената церемонија во Лондон. Тенисерката носеше пастелно р

Пронајдете не на следниве мрежи: