Северина изјави дека целиот концерт во Скопје и бил гаф!

Loading...

Северина пред концертот во Загреб вчера на социјалните мрежи Фејсбук и Јутјуб во разговор во живо со нејзините фанови откри многу пикантерии околу нејзината последна турнеја во која го посети и Скопје. Популарната Севе на прашање од обожавател кој и бил најголемиот гаф за време на турнејата, рече дека како ретко кога била пресреќна на концертот во Скопје.
– Во Скоје целиот концерт беше гаф. Ја поздравував Словенија од Македонија, отапев од среќа на сопствениот концерт. Има такви ситуации и покрај тоа што се ретки, одговорила Северина.
Атрактивната пејачка не крие дека била воодушевена од скопската публика која ја изненадила со тоа што ги пеела нејзините песни.
– Во Риека го пробивме мразот а во Белград имаше интимна атмосфера. ВО Скопје цела публика ја пееше „Остављена“, не го очекував тоа, открива Севе.Северина пред концертот во Загреб вчера на социјалните мрежи Фејсбук и Јутјуб во разговор во живо со нејзините фанови

loading...
Loading...