ШОК ВО ДОЊЕЦКА: Мистериозни кругови на небото над градот!

Loading...

На социјалните мрежи денес се појавија фотографии кои прикажуваат неверојатни кругови на небото над  Доњецка, Луганск,  но и неколку град

loading...
Loading...