ШОКАНТНО ВИДЕО: Лана Дел Реј како жртва на силување!

Се зборуваше дека видео снимката со популарната пејачка во улога на жртва на сексуален напад, е всушност новиот спот на Мерлин Менсон, но, негвиот агент го демантираше сето тоа.Последниве неколку дена по интернетот кружи видео, во кое пејачката Лана дел Реј е прикажана како жртва на силување, но тоа не е новиот спот на контроверзниот пејач Мерлин Менсон, како што првично се зборуваше, пренесе Daily Mail.
– Менсон нема никаква врска со ова видео. Некој го има монтирано со непознат материјал со Лана, заедно со кадровите од претходните спотови на Менсон – изјави неговиот агент.
Инаку, целата приказна е актуелна уште од минатата година, кога режисерот Илај Рот во емисијата на Лери Кинг, изјави дека снимил спот со Менсон и Лана кој е толку болен, што „завршил во сеф и таму ќе остане“.
Сѐ уште нема официјални коментари од пејачите.Последниве неколку дена по интернетот кружи видео, во кое пејачката Лана дел Реј е прикажана како жртва на силување, но тоа не е новиот спот на кон

Пронајдете не на следниве мрежи: